Międzynarodowe Targi Konsumenckie RheinSchauKöln; 29.05.- 02.06.2013 r. w Kolonii

Szanowni Państwo

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii zaprasza polskie firmy produkcyjne i handlowe do udziału w charakterze wystawcy w tegorocznych Międzynarodowych Targach Konsumenta „RheinSchauKöln”, które odbędą się w dniach 29 maja – 2 czerwca 2013 r. w Kolonii.

Wystawa odbędzie się po raz pierwszy, a jej organizatorzy liczą, że na stałe wpisze się do kalendarza imprez targowo-wystawienniczych z udziałem konsumentów odbywających się w Kolonii.

Targi „RheinSchauKöln” będą odbywać się w tym mieście corocznie i obejmować 13 branż tematycznych, które łączą się nierozerwalnie z codziennym życiem. Na targach prezentowane będą produkty i usługi m. in. z następujących branż: budownictwo, motoryzacja, energetyka, w tym odnawialne źródła energii, świat mody, kosmetyki, sprzęt gospodarstwa domowego, wyposażenie wnętrz, dekoracje i ozdoby, artykuły spożywcze, wyposażenie ogrodów, bezpieczeństwo i technika, świat dziecka oraz odpoczynek i rekreacja.

Organizatorzy spodziewają się, że w inauguracyjnej edycji targów weźmie udział około 100 tysięcy konsumentów i partnerów handlowych z Nadrenii Północnej-Westfalii i sąsiednich regionów. Do dyspozycji wystawców jest 80 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii rekomenduje polskim firmom udział w tej imprezie i zaprasza do zaprezentowania swojej oferty produktowej niemieckim gościom odwiedzającym tę imprezę.

Szczegółowe informacje na temat tych targów, wraz z formularzami zgłoszeniowymi dla wystawców, kosztami wynajmu stoiska oraz kontaktem do osób przyjmujących zgłoszenia znajdują się w poniższych załącznikach (wersja angielska i niemiecka).

Informacja w j. angielskim
Informacja w j. niemieckim
Dokumentacja rejestracyjna (j. niemiecki)

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater