Nabór na misję gospodarczą do Mongolii

Szanowni Państwo

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór na uczestnictwo w misji gospodarczej do Mongolii, która odbędzie się w dniach 6 – 12 czerwca 2013 r.

Nabór skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego.

Celem misji jest stworzenie możliwości nawiązania przez wielkopolskie przedsiębiorstwa bezpośredniego kontaktu z partnerami gospodarczymi w Mongolii oraz zwiększenie zdolności promocyjnych.

Misja połączona będzie z udziałem w targach „SMEs Product, Service and Technology” w Ułan Bator, z możliwością wystawienia swojej oferty na stoisku Wydziału Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie.

Udział w misji organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Podmioty zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego, Oświadczenia o pomocy de minimis oraz Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz ankietą ewaluacyjną, a następnie przesłanie wypełnionych dokumentów na adres e-mail: jakub.jackowski@umww.pl oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, ul. Przemysłowa 46, do dnia 22 kwietnia 2013 r. (poniedziałek), do godz. 12.00.

Formularz zgłoszeniowy i warunki uczestnictwa muszą być podpisane.

Dodatkowe informacje:
Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 62 66 250, e-mail: jakub.jackowski@umww.pl.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater