Gala Nagród Lewiatana

15 maja br. podczas Gali Nagród Lewiatana w Filharmonii Narodowej w Warszawie zostały wręczone nagrody lewiatana. W uroczystej gali WZP reprezentował prezes Jacek Silski oraz wiceprezes Barbara Majchrzak, a także  członkowie firm PPHU „VITACORN”  i Pro Reha.

Kapituła Nagród Lewiatana i Zarząd Konfederacji Lewiatan uhonorowały cztery osoby: Bronisława Komorowskiego, Władysława Frasyniuka, Elżbietę Bieńkowską i Ewę Łętowską.

Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego za wierność sobie i wyznawanym wartościom, za odpowiedzialne prowadzenie firmy oraz za odważne angażowanie się w sprawy publiczne otrzymał Władysław Frasyniuk, założyciel i współwłaściciel firmy FF Fracht Sp. z o.o, były działacz opozycji, były poseł.

Nagrodę im. Władysława Grabskiego dla osobistości życia publicznego, która w sposób decydujący przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości otrzymała Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego. Kapituła nagrodziła ją za skuteczne wdrażanie systemu racjonalnego inwestowania funduszy europejskich, dzięki którym modernizujemy Polskę i naszą gospodarkę.

Nagrodę specjalną zarząd przyznał prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu za konsekwencję w budowaniu Polski pełnej dialogu opartego na szacunku, spokoju i wiedzy.

Nagrodę za odważne myślenie, przyznaną przez zarząd Konfederacji Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi, dostała prof. Ewa Łętowska, była Rzecznik Praw Obywatelskich, sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego (1999-2002) i Trybunału Konstytucyjnego (2002-2011).

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater