Rejestracja uczestników EFNI 2013 rozpoczęta – oferta first minute

Rozpoczęła się rejestracja uczestników trzeciej edycji Europejskiego Forum Nowych Idei – międzynarodowego kongresu środowisk biznesowych, który odbędzie się w Sopocie, w dniach 25-27 września 2013 r.

Tematem wiodącym EFNI 2013 będą pytania: „Co dalej Europo? Jak na nowo urządzić Stary Kontynent? Perspektywa biznesu”. Wspólnie z liderami biznesu, przedstawicielami świata polityki, kultury i nauki będziemy dyskutować o największych i najbardziej palących problemach Starego Kontynentu, o sposobach ich rozwiązania, o tym, dlaczego gospodarki UE nie mogą wciąż powrócić na ścieżkę wzrostu. Również o tym, co makroeuropejskie kłopoty oznaczają dla gospodarki w skali mikro, dla firm, które budują swą pozycję na eksporcie i dla tych, które szukają przewag konkurencyjnych mimo przedłużającego się kryzysu.

Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach, gośćmi tegorocznego Forum będzie liczne grono wybitnych panelistów, w tym m.in. Jan Krzysztof Bielecki, Michał Boni, Jerzy Buzek, Danuta Hübner, Ivan Krastev, Tomáš Sedláček czy Guy Sorman.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w EFNI 2013 prosimy o rezerwację terminu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajduje się w zakładce Rejestracja na stronie internetowej efni.pl . Ci, którzy zarejestrują się do 15 czerwca br., będą mogli skorzystać z 40% rabatu. Szczegółową Tabelę Opłat oraz Regulamin EFNI znajdą Państwo na stronie www.efni.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Konfederacja Lewiatan

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater