Dołącz do partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Chcesz współtworzyć największe wydarzenie promujące przedsiębiorczość w Polsce? Chcesz być wśród setek firm, organizacji pozarządowych, szkół czy uniwersytetów, które już po raz szósty włączą się w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości? Dołącz do grona partnerów i zorganizuj własne wydarzenie – apelują Konfederacja Lewiatan i Forum Młodych Lewiatan.

Warunkiem zostania partnerem wydarzenia jest zgłoszenie chęci uczestnictwa za pomocą formularza dostępnego pod adresem http://tiny.pl/h62qk i zorganizowanie minimum jednego wydarzenia między 18 a 24 listopada 2013 r., kiedy odbywa się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Musi ono być związane z promowaniem przedsiębiorczości lub ogólnie rynkiem pracy. Większość wydarzeń w ramach tygodnia jest bezpłatnych (partnerzy nie pobierają opłaty za uczestnictwo). Na całym świecie przedsięwzięcia przyjmują różne formy, począwszy od szkoleń, debat czy konferencji, na konkursach i happeningach kończąc.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w kilkudziesięciu miastach w kraju odbędą się konferencje, szkolenia, warsztaty i spotkania.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Konfederacja Lewiatan

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater