Kolacja charytatywna na rzecz poznańskich rodzin w Zagrodzie Bamberskiej

Już 17. sierpnia w restauracji „Zagroda Bamberska” odbędzie się kolacja charytatywna, podczas której będą zbierane środki na zaspokojenie potrzeb poznańskich rodzin wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Potrawy specjalnie na tę okazję przygotują wspólnie Magdalena Ossowska z odznaczonej gwiazdką Michelin restauracji YoSH oraz Roman Kosmalski – szef kuchni Zagrody Bamberskiej.

Podczas kolacji serwowane będą specjały kuchni wielkopolskiej, które dzięki współpracy Romana Kosmalskiego i Magdaleny Ossowskiej, zostaną podane w wyjątkowy sposób. Kolacja potrwa 4 godziny, a wstęp na nią jest bezpłatny dla osób, które otrzymały specjalne zaproszenie od restauracji „Zagroda Bamberska”. Wśród zaproszonych gości są zarówno przedstawiciele administracji publicznej, jak i wielkopolscy przedsiębiorcy. Kucharze przygotowujący posiłek dołożą wszelkich starań, by serwowane dania zaspokoiły najbardziej wyrafinowane podniebienia. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki temu na zakończenie kolacji każdy z jej uczestników dobrowolnie i chętnie przekaże datek na cel społeczny.

Zebrane podczas kolacji środki zostaną w całości wykorzystane na zaspokojenie potrzeb poznańskich rodzin wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Dzięki współpracy z MOPR organizatorzy już otrzymali listę najpilniejszych zakupów. W połowie września na stronie restauracji zostanie opublikowany raport wskazujący, ile środków udało się zebrać i na co zostały przeznaczone.

Organizacja kolacji charytatywnej na rzecz najbardziej potrzebujących poznańskich rodzin jest logiczną konsekwencją rozwoju Zagrody Bamberskiej w kierunku restauracji najlepiej zaspakajającej potrzeby rodzin. Z tego względu kilka lat wcześniej na terenie restauracji powstał między innymi ogólnodostępny plac zabaw, a obecnie restauracja angażuje się w działalność charytatywną.

Dziedzictwo Kulinarne Wielkopolska

Wielkopolski Związek Pracodawców><br/> <img src=

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater