Zaproszenie do udziału w misji handlowej do Malezji

INTRADE MALAYSIA, 24 – 28 LISTOPADA 2013

Wyjazd adresowany jest do importerów / dystrybutorów wszystkich branż. Organizatorem jest MATRADE, czyli rządowa agencja Malezji ds. promocji handlu.

INTRADE MALAYSIA jest okazją do nawiązania kontaktu z malezyjskimi dostawcami, zarówno tymi jeszcze nieznanymi, dobranymi przez MATRADE w oparciu o zgłoszone zapotrzebowanie, jak i tymi, z którymi już Państwo współpracują.

Poniżej zamieszczamy listę branż, które będą szczególnie mocno reprezentowane podczas INTRADE 2013, aczkolwiek nie wykluczają one innych sektorów. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa potrzeby zakupowe.

  • Materiały Budowlane;
  • Wyroby elektryczne i elektroniczne, oświetlenie, komponenty IT;
  • Wsparcie produkcji, m.nin. automatyka, maszyny i urządzenia, sprzęt BHP, certyfikacja, oprzyrządowanie;
  • Artykuły codziennego użytku: meble, obuwie, tekstylia i akcesoria tekstylne, upominki, biżuteria.

Firmom biorącym udział w spotkaniach z dostawcami MATRADE zapewnia bezpłatne zakwaterowanie ze śniadaniem (1 pokój na firmę), maksymalnie 5 dni/4 noce w dniach od 24 do 28 listopada 2013, transport z /na lotnisko oraz transfery na miejsce spotkań/targów. Państwo ponosicie koszt zakupu biletu lotniczego do Kuala Lumpur. Przylot należy zaplanować na dzień 24 listopada 2013. Możecie Państwo zaplanować wcześniejszy przylot lub późniejszy wylot, ale wówczas dodatkowe koszty z tym związane ponoszą Państwa we własnym zakresie.

Pobyt w Malezji nie wymaga wizy.

Zainteresowane udziałem firmy proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego z wyraźnym zaznaczeniem poszukiwanych produktów / usług posługując się załączoną listą kodów dla poszczególnych kategorii produktów. Na zgłoszenia czekamy do 11 października 2013. W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Agnieszką Szweda pod nr tel: +48 22 222 17 72,
e-mail: warsaw.agnieszka@matrade.gov.my

Ulotka informacyjna
Formularz zgłoszeniowy
Lista z kodami produktów
Program pobytu

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater