Tajwańska Misja Handlowa w Polsce – Warszawa, 29 października br.

Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) – sponsorowana przez rząd, najważniejsza na Tajwanie organizacja non-profit, promująca handel zagraniczny – zaprasza na bezpłatne spotkania handlowe z grupą 38 tajwańskich przedsiębiorstw. Spotkania będą odbywały się w Warszawie dnia 29 października 2013 r. Firmy przyjeżdżają do Polski w celu pozyskania potencjalnych partnerów biznesowych.

Tajwan jest krajem słynącym z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów. Spotkania w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej to niepowtarzalna okazja do podjęcia ewentualnej współpracy handlowej.

W czasie spotkań handlowych w Warszawie firmy zaprezentują szeroką gamę produktów m.in.:

narzędzia wszelkich rodzajów i zastosowań oraz akcesoria, pistolety lakiernicze, elementy złączne i metalowe, zawory, uszczelki i części gumowe, akcesoria ścierne, kompresory, łożyska, drobne samochodowe części metalowe, półprodukty ze stali nierdzewnej, maszyny dziewiarskie, pakujące-termokurczliwe, CNC i inne, części do maszyn, zasilacze, mierniki i czujniki, skanery kodów kreskowych, akcesoria elektroinstalacyjne, komputery, PDA, tablety, tablety i komputery przemysłowe, akcesoria komputerowe, akcesoria do tabletów i smartfonów, chipy IC, rozwiązania bezprzewodowe i sieciowe, tablice interaktywne, protektory ekranów, kwarcowe kryształy, oscylatory i rezonatory, sprzęt wystawowy, wyposażenie sklepów, meble, krzesła, podłogi i obrusy PCV i winylowe, kompozyty drewno- tworzywowe (WPC), akcesoria łazienkowe, kuchenne i AGD, sprzęt fitness, produkty zdrowotne i spożywcze, farmaceutyki, suplementy, bio- kosmetyki, ubiory pielęgniarskie i inne.

Lista firm Tajwańskich biorących udział w Misji wraz z krótkim opisem produktów jest dostępna TUTAJ.

Miejsce: Hotel Westin, Sala Copernicus, al. Jana Pawła II 21, Warszawa

Data: 29 października 2013 r. w godzinach 9.00- 17.00

Rejestracja:

1) online: TUTAJ
2) kontakt z biurem:
Taiwan Trade Center Warsaw, ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa
tel. (22) 288 82 05, tel.(22) 288 82 00~01
info@ttcw.it.pl, warsaw@taitra.org.tw;
http://warsaw.taiwantrade.com.tw

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater