Zdobądź tytuł Firmy Przyjaznej Ojcom!

27 listopada ruszył konkurs „Firma Przyjazna Ojcom” skierowany do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego celem jest propagowanie i nagrodzenie postaw pracodawców, którzy tworzą miejsca pracy przyjazne ojcom. Zadanie konkursowe polega na wykazaniu dobrych praktyk firmy w zakresie wspierania pracowników będących ojcami. Organizatorem konkursu jest Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Konkursowe jury wyłoni firmy wspierające udział ojców w urlopach wychowawczych, a zwycięzcy zostaną uhonorowani tytułem „Firmy Przyjaznej Ojcom”. W jury konkursu zasiądą: przedstawiciel Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich – Pan Łukasz Polinceusz, przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej – Pani Joanna Wilczak-Wyszkowska oraz partnerzy konkursu. Oficjalnego wręczenia nagród oraz nadania tytułów „Firmy Przyjaznej Ojcom” dokona Minister Pracy i Polityki Społecznej podczas Kongresu Ojców odbywającego się 19 grudnia 2013 roku w Warszawie.

Konkurs trwa od 27 listopada do 13 grudnia 2013 r. Zgłoszenia można nadsyłać na adres: firmaprzyjaznaojcom@partnersi.com.pl wraz z dołączonymi formularzami dostępnymi na stronie: www.rodzina.gov.pl/urlopy.

Konkurs prowadzony jest w ramach „Kampanii społecznej promującej zmiany legislacyjne w zakresie urlopów macierzyńskich”. Więcej informacji na stronie www.rodzina.gov.pl/urlopy. Partnerem konkursu jest Konfederacja Lewiatan.

Dodatkowych informacji udziela:

Marta Radomska
Partner of Promotion
e-mail: firmaprzyjaznaojcom@partnersi.com.pl
tel.: +48 22 858 74 58

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater