Aktywność Zarządu w minionym tygodniu

W dniu 24 stycznia Wiceprezes Krzysztof Kłosowicz wziął udział w uroczystości otwarcia laboratoriów praktyk Politechniki Poznańskiej w Centrum Mechatroniki, Biomechaniki i Nanoinżynierii.

Zarząd WZPL otrzymał zaproszenia na kolejne spotkania noworoczne. W niedzielę 26 stycznia odbyło się spotkanie organizowane przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą, na którym WZPL reprezentował Pan Prezes Jacek Silski. Z kolei 30 stycznia spotkanie zorganizowało Zrzeszenie Związku Przedsiębiorców Berlina i Brandenburgii oraz bbw Bildungszentrum Ostbrandenburg we Frakfurcie n. Odrą. Na spotkaniu WZPL reprezentował Pan Prezes Jacek Silski i Wiceprezes Jacek Kulik.

W spotkaniu Członków Regionalnej Sieci Tematycznej Województwa Wielkopolskiego w dniu 28 stycznia uczestniczył Wiceprezes Jacek Kulik.

W dniu 29 stycznia w siedzibie Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu odbyło się regionalne spotkanie konsultacyjne, zorganizowanym w związku z realizacją projektu „Przygotowanie przez partnerów społecznych strategii partnerstwa na lata 2014-2020”, którego Lewiatan jest jednym z partnerów. Na spotkaniu WZPL reprezentowali Wiceprezes Krzysztof Kłosowicz, Ekspert WZPL ds. POKL Anna Chałupka oraz Dyrektor Biura Zarządu Małgorzata Animucka.

Tego samego dnia, w spotkaniu z Członkami Rady Mentorów uczestniczyli Wiceprezesi Barbara Majchrzak, Zbigniew Stochalski i Krzysztof Kłosowicz.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater