Honorowy tytuł „Ambasadora Marki Wielkopolski” dla prezes Solarisa

Podczas Gali Innowacyjna Wielkopolska 17 marca 2014 r. Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, w uznaniu i podziękowaniu za wpływ na rozpoznawalność Marki Wielkopolski na arenie krajowej i międzynarodowej, nadał honorowy tytuł „Ambasadora Marki Wielkopolski”: Solange Olszewskiej, prof. Marii Siemionow oraz Janowi A.P. Kaczmarkowi.

Honorowy tytuł „Ambasadora Marki Wielkopolski” dla najwybitniejszych Wielkopolan został przyznany:

  • Solange Olszewskiej – jednej z najlepszych menedżerek w Polsce oraz jednej ze 100 najbardziej wpływowych kobiet świata biznesu. Wyróżniającej się spośród innych swoją aktywnością, zaangażowaniem, społecznikowską pasją i nieskazitelną postawą obywatelską.
  • Prof. Marii Siemionow – wybitnej polskiej chirurg i transplantolog, pracującej w USA. Pani Profesor w roku 1974 ukończyła studia medyczne w Akademii Medycznej w Poznaniu. W grudniu 2008 roku dokonała czwartej na świecie i pierwszej w USA udanej operacji przeszczepienia twarzy.
  • Janowi A. P. Kaczmarkowi – jednemu z najbardziej cenionych kompozytorów muzyki filmowej, laureatowi Oscara za muzykę do filmu „Marzyciel”, twórcy i dyrektorowi Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki „Transatlantyk”, założycielowi Instytutu Rozbitek w Poznaniu, zajmującemu się organizowaniem życia kulturalnego w Wielkopolsce.

Więcej: http://www.iw.org.pl/pl/aktualnoci/2372-po-raz-pierwszy-nagrodzono-ambasadorow-marki-wielkopolski

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater