Targi Kariery, 9-17 kwietnia br.

WZP Lewiatan, w imieniu Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, zrzeszonej w Związku, zaprasza do udziału w tegorocznej wiosennej edycji Targów Kariery, które odbędą się w terminie 09.04.-17.04.2014 r. na Wydziale Finansów i Bankowości WSB pod patronatem Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.

Zaproszenie do udziału w Targach Kariery
Formularz zgłoszeniowy

Targi Kariery to dla pracodawców doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy. Studentom z kolei Targi Kariery umożliwiają uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy, a także o możliwościach odbycia staży i praktyk.

Zapraszamy Państwa do udziału w tym przedsięwzięciu mając nadzieję, że tegoroczne spotkanie partnerów i uczestników rynku pracy zaowocuje dobrymi i trwałymi kontaktami a wydarzenie, które na stałe już wpisało się do kalendarza wydarzeń w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, będzie możliwością konfrontacji Państwa wymogów z oczekiwaniami osób poszukujących pracy.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater