Postaw na pracy – (Nie) pełnosprawny pracownik w Twojej firmie, 24 czerwca br.

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, Oddział Fundacji Akrywizacja w Poznaniu zaprasza na konferencję w dniu  24 czerwca 2014 r. w godz. 10.00 – 15.00 w gmachu Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Nowym Tomyślu Os. Północ 37a

Do udziału w konferencji zapraszamy pracodawców, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz przedstawicieli samorządów, którzy są zainteresowani poznaniem korzyści z możliwości zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiego projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych”, realizowanego przez Fundację Aktywizacja w partnerstwie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt został objęty patronatem honorowym Rzecznika Praw Obywatelskich, Ireny Lipowicz. Partnerami naszego spotkania jest również Gmina Dopiewo, Gmina Nowy Tomyśl, Gmina Zbąszyń oraz Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Jest to kolejna konferencja z cyklu 50 spotkań z pracodawcami, które będą odbywać się na terenie całego kraju.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję:​​

  • ​​Skorzystać z porad ekspertów do spraw rynku pracy , zatrudnienia osób niepełnosprawnych (w tym niesłyszących i niewidomych) oraz wsparcia proponowanego przez naszą fundację w ramach prowadzonych projektów (stoisko pracowników Fundacji Aktywizacja)
  • ​Poznać pracodawców komercyjnych i z instytucji publicznych, zatrudniających osoby  z niepełnosprawnością oraz ich doświadczenia
  • ​​Uczestniczyć w warsztacie coachingowym i dowiedzieć, co jest ważne w procesie wyboru pracownika oraz jak dostrzec potencjał w pracowniku nie-pełnosprawnym.

Udział w konferencji  jest bezpłatny

Program

Uprzejmie prosimy o potwierdzanie obecności do dnia 20 czerwca 2014 r.
na adres poznan@idn.org.pl, tel.tel. 61 679 29 94, +48 511 944 264, +48 511 942 824

 

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater