Seminarium Biznesowe Polska – Meksyk

W dniu 26 czerwca br.  w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania odbyło się „Seminarium Biznesowe Polska – Meksyk”, z udziałem polskich i meksykańskich przedsiębiorców. Współpratnerem  seminarium był Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan. W seminarium udział wziął pan prezes Jacek Silski.

W spotkaniu, które  zainaugurował Ambasador Ricardo Villanueva oraz Prezydent Miasta Poznania, Pan Ryszard Grobelny, uczestniczyło ponad 50 przedsiębiorców z Poznania oraz Województwa Wielkopolskiego W seminarium obecni byli również przedsiębiorcy meksykańscy.

Podczas Seminarium Biznesowego  rozmawiano o wzajemnej współpracy i warunkach prowadzenia działalności w Meksyku. Ambasada Meksyku   zaprezentowała potencjał gospodarczy i zalety meksykańskiego  rynku oraz  podzieliła się  z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat możliwości biznesowych w Meksyku.

Ambasada Meksyku  zachęcała polskich przedsiębiorców do współpracy oraz do poszukiwania nowych i atrakcyjnych obszarów biznesowych w Ameryce Łacińskiej.

Seminarium w Poznaniu było już trzecią konferencją tego typu w kraju (wcześniej Warszawa, Wrocław) poświęconą promocji Meksyku oraz umacnianiu dwustronnej współpracy gospodarczej i handlowej.

 

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater