„Dzień bio-budownictwa” – wizyta w domu wzorcowym SCHWABENHAUS, 09 września br.

Letnie upały dla wielu z nas są udręką, a pragnienie przebywania w chłodnych i przyjemnych pomieszczeniach, w tym okresie, wysuwa się na szczyt listy życzeń. Wszyscy chcielibyśmy też, aby nasze domy zapewniały nam maksymalny komfort, bezpieczeństwo, a dodatkowo były energooszczędne i przyjazne środowisku. Wszystkie te warunki spełnia technologia bio-budownictwa – obecnie najzdrowsza technologia budownictwa na świecie.

Sprzedażą domów prefabrykowanych, wyprodukowanych w tej wyjątkowej technologii, zajmuje się firma Schwabenhaus-Polska, która w czerwcu wstąpiła w szeregi Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.

Lista zalet domów Schwabenhaus jest dużo dłuższa, dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie „Dzień z bio-budownictwem”.

W dniu 9  września (wtorek), od godz. 14.00 w Sadach koło Poznania, w domu wzorcowym pracownicy Schwabenhaus Polska zaprezentują  bio-dom oraz opowiedzą o największych zaletach bio-budownictwa. Do Państwa dyspozycji będzie także zarząd firmy i menadżerowie z Niemiec.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia domu wzorcowego Schwabenhaus. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl lub telefonicznie 61 657 60 51.

Więcej informacji o firmie Schwabenhaus Polska znajdą Państwo w załączniku oraz na stronie internetowej www.schwabenhaus.pl.

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater