III Wielkopolski Kongres Kobiet w Poznaniu, 25 października br.

W imieniu wszystkich organizatorek i organizatorów mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkie z Was na kolejną edycję Wielkopolskiego Kongresu Kobiet pod tegorocznym hasłem „ Władza jest kobietą”. Spotkanie odbędzie się  25 października w siedzibie Concordii Design przy ul. Zwierzynieckiej 3 w godzinach od 10:00 do godz. 16:00. Wstęp jest wolny, dla wszystkich chętnych kobiet, wymagamy tylko wcześniejszej rejestracji, przejdź do formularza rejestracji.

W programie Kongresu przewidziano trzy panele tematyczne: „ Równa droga do władzy”, „Macierzyństwo i sztuka”, „ Różnorodność w edukacji”. Każdy z nich ma charakter dyskusji z udziałem znanych ekspertów, ludzi ze świata nauki, mediów czy polityki. Wśród zaproszonych gości są między innymi dwie posłanki do Parlamentu Europejskiego Agnieszka Kozłowska-Rajewicz i Krystyna Łybacka, posłanka na Sejm RP Bożena Szydłowska,  prof. Monika Płatek czy lubiana aktorka Renata Dancewicz

Ideą tegorocznego Wielkopolskiego Kongresu Kobiet jest aktywizowanie kobiet do większego udziału w życiu społecznym i politycznym. Kongres Kobiet chce wspierać wszystkie kandydatki w wyborach do rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich i dlatego czekamy na każdą z Was, niezależnie od przekonań i poglądów politycznych, ale takich, które mają zrozumienie dla ideałów równości, solidarności, partnerstwa i różnorodności. Czekamy na Ciebie. Tu znajdziesz wsparcie i poczucie siły, bo w każdej z nas odnajdziesz siebie, bo nawet różne jesteśmy takie same, jesteśmy wspólnotą kobiet.

Tak więc zapraszamy 25 października w gmachu Concordii Design, Zwierzyniecka 3, start godz. 10:00, rejestracja już od godz. 8:30, wymagana jest też wcześniejsza rejestracja w formularzu rejestracyjnym, który znajdziesz tutaj.

http://wielkopolskikongreskobiet.pl/

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater