Aktywność Zarządu

9 marca na konferencji „Szanse rozwoju gospodarczego Polski” z udziałem prof. dr hab. Jerzego Hausnera, zorganizowanej przez WZP Lewiatan i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, udział wzięli Jacek Silski (otwarcie spotkania i udział w panelu dyskusyjnym), Zbigniew Stochalski oraz Jacek Kulik (moderowanie panelem dyskusyjnym).

10 marca:
– Jacek Silski i Zbigniew Stochalski reprezentowali WZP Lewiatan na spotkaniu, organizowanym przez Wielkopolską Izbę Budownictwa na Targach Budma,
– Jacek Kulik i Małgorzata Animucka wzięli udział w spotkaniu zarządów regionalnych związków Lewiatana z Bydgoszczy, Czarnkowa, Poznania i Torunia w Żninie. Celem spotkania było wypracowanie zakresu i form współpracy związków regionalnych.

11 marca:
– Jacek Silski reprezentował WZP Lewiatan na konferencji „Rewolucje MŚP”, zorganizowanej przez Rzeczpospolitą, pod patronatem, m. in. WZP Lewiatan oraz na wieczorze branżowym, zorganizowanym w ramach Targów Budma,
– Jacek Kulik uczestniczył w seminarium na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater