Konkurs Kreator miejsc pracy

Pracodawcy mogą już tylko do 29 maja zgłaszać swój  udział w konkursie ministra pracy i polityki społecznej Kreator miejsc pracy. Celem konkursu jest wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r. Nagrody będą wręczane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa.
Nagrody pracodawcom wręczy minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz podczas uroczystej gali w czerwcu.

Z informacją o Konkursie chcielibyśmy dotrzeć do jak najszerszego kręgu pracodawców i zachęcić ich do wzięcia udziału w Konkursie.

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji o konkursie na Państwa stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz w newsletterze.

Patronami medialnymi konkursu są: Gazetapraca.pl, Pracuj.pl, TVP INFO, Dziennik Gazeta Prawna, Radio TOK FM, BRIEF, Markapracodawcy.pl, Infor.pl, Personel i Zarządzanie, hrpolska.pl oraz strategieibiznes.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater