PO 18 LATACH CZAS NA NOWĄ ODSŁONĘ WSNHiD

Collegium Da Vinci, wiodąca w Wielkopolsce szkoła wyższa, która  we współpracy z otoczeniem biznesu zapewnia kompleksowy start w życie zawodowe swoich studentów.

 

 

Collegium Da Vinci przez ostatnie 18 lat funkcjonowało pod nazwą Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. O zmianie nazwy zadecydowały nowatorska oferta studiów oraz strategia rozwoju, w której uczelnia kładzie duży nacisk na umiędzynarodowienie oraz współpracę z zagranicznymi firmami i uczelniami.

Collegium Da Vinci dba, by proponowane kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. Leonardo Da Vinci to rozpoznawalny na całym świecie symbol wszechstronności i wyobraźni, która śmiało wkracza w przyszłość. CDV wzorem Mistrza

Leonardo będzie sięgać dalej, budując międzynarodową uczelnię, w której swoje pasje rozwiną inżynierowie, menadżerowie, artyści i specjaliści w zakresie rozwoju osobistego człowieka.

Collegium Da Vinci to nazwa, która niesie w sobie międzykulturową informację, zrozumiałą pod każdą szerokością geograficzną.

 

Wypowiedź

dr inż. Krzysztof Nowakowski, Rektor Collegium Da Vinci

 

Dumą napawa nas fakt, że na co dzień współpracujemy z takimi gigantami jak IBM czy Microsoft i jako jedyni w Polsce posiadamy akredytację kierunku studiów doradztwo i coaching w International Coach Federation. Żadna inna uczelnia nie posiada kierunku mediaworking, wkrótce uruchomimy też Urban Management – anglojęzyczne studia prowadzone przez wykładowców z Breda University of Applied Sciences. Ubiegłoroczne badanie absolwentów pokazały,  że 96% naszych byłych studentów poleciłoby CDV swoim młodszym kolegom. Z kolei 92% ubiegłorocznych absolwentów znalazło pracę, duża część z nich jeszcze na studiach podczas praktyk i staży u naszych partnerów – wymienia dr inż. Krzysztof Nowakowski, Rektor CDV.

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater