Zapraszamy na EFNI 2015 – piątą edycje Europejskiego Forum Nowych Idei

 

13 maja 2015 r.

Zapraszamy na EFNI 2015

Rozpoczęła się rejestracja uczestników piątej edycji Europejskiego Forum Nowych Idei, które odbędzie się w Sopocie, w dniach 30 września – 2 października 2015 r.

Tematem wiodącym EFNI 2015 będzie: „Europa wobec rosnących nierówności społecznych, radykalizmów i zagrożeń geopolitycznych”.

W tym roku, oprócz debaty nad kwestiami oczywistymi, którymi żyje Europa, jak kryzys w strefie euro, bezrobocie młodych czy inwestycje dla pobudzenia wzrostu, będziemy rozmawiać o zagrożeniach dla biznesu i gospodarki, jakie niesie drastyczne rozwarstwienie dochodów. Pod względem nierówności społecznych świat wrócił do początków XIX wieku. Dysproporcje w podziale dochodów są tak wielkie, że mogą poważnie zagrozić wzrostowi gospodarczemu. Zwracają na to uwagę najważniejsze autorytety w świecie biznesu. Podobnie jak i na to, że eskalacja konfliktów geopolitycznych, w tym szczególnie niepokojącego dla Polski konfliktu na Ukrainie, ale też wzrost aktywności radykalnych ugrupowań, w tym szczególnie islamskich, niosą ze sobą poważne zagrożenia dla ekspansji gospodarczej i rozwoju biznesu. Polscy przedsiębiorcy nie mogą udawać, że to, czym dziś żyje świat, nas nie dotyczy.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w EFNI 2015 prosimy o rezerwację terminu oraz wypełnienie formularza, który znajduje się w zakładce Rejestracja na stronie www.efni.pl.

Osoby, które zarejestrują się do 30 czerwca br., będą mogły skorzystać z 25% rabatu na zakup akredytacji.

Dodatkowo uczestnicy, którzy dopełnią rejestracji najszybciej, będą mogli skorzystać z możliwości rezerwacji rekomendowanych hoteli w Sopocie i Gdańsku w specjalnych cenach, dostępnych wyłącznie dla gości EFNI 2015 (liczba pokoi w ofercie promocyjnej ograniczona).

Szczegółowa Tabela Opłat oraz Regulamin EFNI znajdują się na stronie www.efni.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Lewiatan

 

 

 

 

Konfederacja Lewiatan

ul. Zbyszka Cybulskiego 3 
00-727 Warszawa

Tel. +48 22 55 99 900 
Fax +48 22 55 99 910

www.konfederacjalewiatan.pl
lewiatan@konfederacjalewiatan.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater