Misja Gospodarcza do Republiki Południowej Afryki,

Szanowni Państwo,

Konsulat Honorowy Republiki Południowej Afryki w Poznaniu we współpracy z Ambasadą RPA z Warszawy oraz z instytucjami handlowymi w RPA planują zorganizowanie Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki planowanej w dniach 27.09-11.10.2014.

Program Misji obejmuje spotkania biznesowe w Pretorii, Johannesburgu i Kapsztadzie, a także program turystyczny.

Departament Handlu i Przemysłu (Department of Trade and Industry) rządu Południowej Afryki oraz lokalne izby gospodarcze przygotują spotkania z firmami i przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą importowo-eksportową oraz produkcyjną z partnerami polskimi.

Program rozpocznie się od wizyt w Ambasadzie RP w Pretorii oraz w Departamencie Handlu i Przemysłu  (Department of Trade and Industry), w czasie których uczestnicy Misji zostaną poinformowani o aktualnej sytuacji i kierunkach rozwoju gospodarki RPA. Przewidujemy również m.in. wizytę i spotkanie informacyjne w lokalnym przedstawicielstwie światowego koncernu logistycznego PANOPA. Podczas wizyt businessowych przedstawiciele firmy uczestniczących w Misji Gospodarczej będą mieli możliwość przedstawienia krótkiej prezentacji swoich ofert potencjalnym partnerom południowoafrykańskim oraz rozmów z zainteresowanymi firmami lokalnymi.

Program turystyczny obejmuje również pobyt w Narodowym Parku Krugera, wizytę w Soweto, zwiedzanie winnicy w Western Cape (wraz z degustacją) i inne atrakcje.

Zainteresowanie udziałem w Misji wyraziło już kilka wiodących firm produkcyjnych i handlowych Wielkopolski. Misja Gospodarcza będzie doskonałą okazją zaprezentowania naszego regionu (Wielkopolski, Powiatu Poznańskiego i miasta Poznań) w najważniejszych ośrodkach gospodarczych Południowej Afryki oraz nawiązania współpracy gospodarczo-handlowej z RPA.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w Misji Gospodarczej do RPA, prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego oraz o kontakt telefoniczny z panią Moniką:Pyclik –730 325 641; lub mailowy: monika@cfiedler.com.pl

DATA OSTATECZNEGO NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

-w terminie 2 tygodni od daty zaproszenia do uczestnictwa

KOSZTY UCZESTNICTWA

podane zostaną w późniejszym terminie (zależą od ilości osób chętnych)

Formularz zgłoszeniowy

Z poważaniem,

Czesław Fiedler

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater