Wsparcie informacyjne dla eksporterów podczas targów ITM Polska 2015, MTP, 9-12 czerwca

Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza na Międzynarodowe Targi Innowacje, Technologie, Maszyny ITM 2015, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 9 do 12 czerwca br.

Zapraszamy na nasze stoisko do pawilonu 6A, stoisko nr 113, gdzie będziemy udzielać zainteresowanym nieodpłatnych informacji z zakresu dostępu do rynków zagranicznych i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski.

Z myślą o wsparciu przedsiębiorców eksperci Centrum wspólnie z zaproszonymi gośćmi, m.in. Izby Celnej w Poznaniu, Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej udzielać będą zainteresowanym nieodpłatnych informacji z zakresu ceł, dostępu do rynków zagranicznych, instrumentów finansowania eksportu, promocji eksportu przez cały okres trwania targów ITM 2015.

Zapraszamy na dyżury ekspertów, szczegóły w załączniku – już od wtorku 9 maja br.!

Dla firm zainteresowanych eksportem przygotowaliśmy bezpłatne zaproszenia, uprawniające do wejścia na targi, które można odebrać z punktu informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu, podając hasło COIE.

Link: http://wielkopolskie.coie.gov.pl/pl/aktualnosci/a,5626,zaproszenie-na-targi-itm-2015-w-poznaniu.html

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater