Kompas Przedsiębiorcy – szkolenia Lewiatana


Szanowni Państwo,

Podejmowanie decyzji, co do kierunku rozwoju firmy, to niełatwa sprawa. Każdy właściciel i każdy menedżer nie raz pomyślał, że przydałby się jakiś kompas. A że wakacyjny okres sprzyja podróżom, zapraszamy we wspólną podróż w … przyszłość – Państwa i Państwa firm.

W naszym nowym programie szkoleń, opracowanym specjalnie dla szefów, menedżerów oraz właścicieli przedsiębiorstw (również mniejszych i średnich), znajdą Państwo szereg propozycji rozwojowych, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się łatwiejsze, podejmowane decyzje trafniejsze, a ryzyko  z nimi związane mniejsze.

Głównym założeniem wszystkich programów jest ich użyteczność i praktyczny charakter – widać to w doborze tematów oraz warsztatowej formule – koncentrujemy się wyłącznie na kwestiach najistotniejszych oraz na praktycznym ćwiczeniu umiejętności, nie na teorii.

Serdecznie zapraszamy!

 

1. KURS NA SPOKOJNE WODY

praktyczne szkolenie z negocjacji. Dlaczego na spokojne? W naszym rozumieniu, negocjacje to budowanie porozumienia, dążenie do takiego rozwiązania, które jest dobre dla obu stron. Takie podejście wiąże partnerów biznesowych na długo, wraz z porozumieniem, rośnie zaufanie i łatwiej o współpracę. Umiejętności negocjacyjne są kluczowe dla każdej firmy, na każdym stanowisku. Nasze szkolenie pozwala na korzystanie z nowych umiejętności tuż po zakończeniu treningu.

2. BEZPIECZNIE PRZEZ RAFY
(CELEMI Decision Base®)

finanse firmy to skomplikowana układanka. Szkolenie w postaci symulacji biznesowej pozwoli nie tylko zrozumieć, ale i doświadczyć, jak podejmować dobre decyzje finansowe. Dwa dni symulacji pozwalają w bezpiecznym środowisku sprawdzić, co dzieje się z finansami firmy w ciągu 7 lat na niezwykle konkurencyjnym rynku.

więcej informacji >> więcej informacji >>

3. OKRĘT POD PEŁNYMI ŻAGLAMI

to podobno jeden z najlepiej prezentujących się widoków w ogóle. Jak z przekonaniem zaprezentować siebie i swoją firmę? Tego właśnie można nauczyć się podczas szkolenia ze sztuki prezentowania. Nie chodzi tu tylko o wystąpienia na konferencjach, ale też o to, jak w profesjonalny i wiarygodny sposób wypadać na spotkaniach z klientami, czy rozmowach.

4. COŚ DLA WIELORYBNIKÓW
(Quota® Sales Performance Game)

program w postaci symulacji biznesowej, przeznaczony dla firm, które sprzedają w modelu B2B (business to business). W uporządkowany i atrakcyjny sposób przechodzimy przez kolejne etapy sprzedaży. Niezwykle angażująca forma sprawia, że doświadczenia ze szkolenia pozostają na trwałe w pamięci.

więcej informacji >> więcej informacji >>

5. BEZ AUTOPILOTA

sukces w biznesie zależy od wielu rzeczy. Koniunktury, mody, możliwości finansowych, ale w ogromnym stopniu również od ludzi. Każdy z nas jest inny. Zrozumienie sposobu własnego funkcjonowania, tego, jak się komunikujemy z innymi, co nas motywuje, pozwala stosować efektywne formy wpływania na innych, budowania porozumienia z podwładnymi, współpracownikami i klientami. Namawiamy, aby formy te dobierać do indywidualnych, tkwiących w osobowości potrzeb i możliwości.

więcej informacji >>

Formuła:Każde ze szkoleń stanowi zamkniętą całość. Zachęcamy do udziału w jednym szkoleniu, kilku lub całym programie.
Uczestnicy:Wielkość grup na każde szkolenie jest określana indywidualnie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dostosowanych do specyfiki szkolenia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Miejsce:Wszystkie szkolenia odbywać się będą w siedzibie Konfederacji Lewiatan,
ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie, w specjalnie przygotowanych salach
zobacz na mapie
Czas trwania: Każde szkolenie trwa dwa dni. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to minimalny czas praktykowania nowej umiejętności, który przełoży się na trwałe efekty. Szkolenia trwają od godz. 9:00 do 17:00 (przerwa obiadowa od 13:00 do 14:00). W trakcie każdego szkolenia przewidziane są krótkie przerwy w zależności od potrzeb uczestników.

Udział w wybranym szkoleniu otwartym
– dla członków Konfederacji Lewiatan960 zł +23% VAT
– dla firm niezrzeszonych w Konfederacji Lewiatan1660 zł +23% VAT

Ceny zawierają koszty uczestnictwa w programie, materiałów dydaktycznych, sali szkoleniowej, sprzętu konferencyjnego, obiadu i przerw kawowych dla uczestników. Cena nie zawiera kosztów transportu uczestników na miejsce szkolenia i ich zakwaterowania.

Kurs na spokojne wody1-2.07.2015
Bezpiecznie przez rafy15-16.07.2015
Okręt pod pełnymi żaglami12-13.08.2015
Coś dla wielorybników19-20.08.2015
Bez autopilota27-28.08.2015

LewiatanKonfederacja Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3
00-727 Warszawa
tel. +48 22 55 99 940, 55 99 938
gmazurek@konfederacjalewiatan.pl

www.konfederacjalewiatan.pl
House of Skills
ul. Równoległa 4a
02-235 Warszawa
tel. +48 22 37 63 000
szkoleniaotwarte@weknowhow.pl

www.weknowhow.pl

http://www.marfolio.pl/_lewiatan/kompas/top_main.jpg

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater