Cyfrowi górą! Dołącz do konkursu Microsoftu, home.pl i Konfederacji Lewiatan FIRMOWE (R)EWOLUCJE i zmień swój biznes na cyfrowy.

Cyfryzacja przedsiębiorstw nie tylko pomaga osiągać wymierne wyniki finansowe i podnosić zyskowność, ale też zmienia podejście do budowania i rozwoju biznesu. Jednak 26% mikrofirm i 9% małych przedsiębiorstw w Polsce nadal nie korzysta z technologii informatycznych. Tak wynika z badania „Monitoring kondycji sektora MMŚP” przygotowanego przez Konfederację Lewiatan.

Firmy, które już odkryły możliwości nowoczesnych technologii oraz korzyści wynikające z włączenia ich w rozwój biznesu sięgają po kolejne innowacje stymulujące rozwój, podczas gdy pozostałe – te określane mianem „analogowe” koncentrują się jedynie na utrzymaniu na rynku. Nowe technologie pomagają także pracownikom, którzy dzięki nim podnoszą swoją efektywność, mogą sprawniej współpracować i obsługiwać klientów, także zdalnie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, Microsoft, home.pl i Konfederacja Lewiatan zapraszają mikro- i małe firmy do udziału w konkursie FIRMOWE [R]EWOLUCJE, który jest szansą na ich technologiczną modernizację. Firmy mogą zgłaszać się jeszcze tylko do 17 lipca br. Warunkiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dołączenie pracy konkursowej, przedstawiającej korzyści, jakie firma może odnieść w wyniku FIRMOWEJ (R)EWOLUCJI. Na zwycięzców czekają pakiety mobilne, składające się z tabletu Acer Aspire Switch z Windows 8.1, smartfona Microsoft Lumia 640 i pakietu usług oraz aplikacji Office 365, a także usług od home.pl. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej projektu pod adresem www.firmowe-rewolucje.pl

Konfederacja Lewiatan

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater