Ferrodo Computer realizuje wdrożenie Polityki Bezpieczeństwa dla WZP Lewiatan

Polityka Bezpieczeństwa i ochrona danych osobowych to tematy cieszące się ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem przedsiębiorców.  WZP Lewiatan postanowił w ramach Biura Zarządu WZP Lewiatan zrealizować wymogi, wskazane w Ustawie o  ochronie danych osobowych jak i w nowelizacji tej Ustawy z 1 stycznia 2015,  nakładającej na przedsiębiorców obowiązek posiadania i przestrzegania Polityki Bezpieczeństwa, zgłaszania zbiorów danych osobowych do GIODO, a także określenia zakresu działania i obowiązków Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Jesteśmy obecnie po wdrożeniu tego tematu, który zrealizowała dla nas firma Ferrodo Computer z Poznania (członek naszego Związku). W ramach wdrożenia, został przeprowadzony audyt bezpieczeństwa pod kątem ochrony danych osobowych oraz zostały opracowane dla nas wszelkie dokumenty, związane z Polityką Bezpieczeństwa (rejestry zbiorów danych, zasady przetwarzania danych osobowych itp.).

Polecamy Ferrodo Computer innym Członkom WZP Lewiatan, którzy zdecydują się wprowadzić Politykę Bezpieczeństwa w swoich firmach. Dane kontaktowe: Biuro Obsługi Klienta tel. 61 84 60 900, e-mail: office@ferrodo.pl.

Ze szczegółami, związanymi z Polityką Bezpieczeństwa i możliwościami jej wdrożenia, w oparciu o aktualne wymogi prawne, będzie można zapoznać się we wrześniu br., na jednym z cyklicznych wtorkowych spotkań WZP Lewiatan, które zaprezentują przedstawiciele Ferrodo Computer.

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater