Nowe firmy i oferty na platformie B2B Konfederaci Konfederatom

Zapraszamy firmy członkowskie do aktywnego korzystania z platformy Business to Business „Konfederaci Konfederatom”. Na platformie aktywnie działa już 286 firm członkowskich i stale przybywają nowe podmioty. Serwis jest dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich firm zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan.

Platforma „Konfederaci Konfederatom” umożliwia m.in.:

– nawiązanie nowych kontaktów biznesowych zarówno w branży, jak i regionie
– zaprezentowanie oferty firmy
– obniżenie kosztów działalności poprzez korzystanie z ofert specjalnych przygotowanych przez innych
– kontakt mailowy z innymi członkami Konfederacji.

W ostatnim czasie na platformie pojawiły się nowe oferty specjalne dla członków Lewiatana:

Firma MM Prime TFI przygotowała ofertę specjalną dla przedsiębiorców, których nie satysfakcjonuje dzisiejsze oprocentowanie lokat bankowych na poziomie ok. 2% rocznie. Wiele firm już od dawna korzysta z funduszu depozytowego firmy MM Prime TFI, który przez rok zarobił ponad 4% netto. W zakładce „oferty specjalne” można też znaleźć propozycję dla podmiotów, które szukają efektywności na poziomie 10% rocznie. Promocja będzie dostępna na platformie do 30 września br.

Centrum Oświatowe Akademos przedstawiło na platformie propozycję nietuzinkowej formy spotkań integracyjnych oraz zabawy rozwijającej kreatywność poszczególnych pracowników i całych zespołów. Live escape game, czyli gra ucieczkowa na żywo, zdobyła serca milionów ludzi na całym świecie i stała się najmodniejszą rozrywką w Warszawie. CAPTIVITY jest najnowszym, wyodrębnionym projektem i marką, firmy działającej od 1990 roku na rynku szkoleń językowych B2B. Projekt połączył 25 lat doświadczenia w rozwijaniu kompetencji pracowników i współpracy z działami HR z dynamizmem młodego zespołu twórców gier ucieczkowych, który zaprasza do świetnej i kreatywnej zabawy!

Szczegółowe informacje dotyczące specjalnych warunków przygotowanych dla firm zrzeszonych w Lewiatanie można znaleźć na stronie http://k2k.konfederacjalewiatan.pl

Firmy członkowskie nie posiadające jeszcze dostępu do platformy prosimy o kontakt mailowy: pkaczmarczyk@konfederacjalewiatan.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater