III edycja konkursu Pracodawca Jutra

Celem Konkursu jest wyróżnienie pracodawców, którzy z sukcesem realizują przedsięwzięcia o charakterze edukacyjnym skierowane do osób przygotowujących się do wejścia na rynek pracy.

Do udziału w konkursie zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność i mających siedzibę na terenie RP, realizujących ciekawe inicjatywy i mogących się pochwalić najbardziej przemyślanymi działaniami z obszaru employer brandingu, których adresatem są uczniowie, studenci lub absolwenci. Pracodawcy ubiegający się o wyróżnienie w konkursie muszą wykazać, że podejmowane przez nich działania mają charakter kompleksowy, zostały przygotowane w sposób przemyślany, a udział w nich faktycznie przyczynia się do zwiększenia kompetencji młodych osób w określonym obszarze.

Poprzez organizację konkursu PARP chce zachęcać przedsiębiorców do podejmowania działań, które sprawiają, że na rynek pracy wchodzą kompetentni młodzi pracownicy.

Trwa III edycja konkursu Pracodawca Jutra. Firmy, które realizują przemyślane działania edukacyjne skierowane do osób młodych, zachęcamy do zgłaszania swoich dobrych praktyk poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie http://biznesdlaedukacji.parp.gov.pl/konkurs . Zasady konkursu i kryteria oceny zgłoszeń dostępne są w pliku Regulamin III edycji konkursu Pracodawcy Jutra

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater