Zaproszenie na webinarium on-line „Zwolnienie pracowników oraz zmiany warunków zatrudnienia z przyczyn ekonomicznych lub organizacyjnych”, 25 sierpnia

W imieniu wspólników kancelarii Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy s.c. w Poznaniu zapraszamy na webinarium on-line  poświęcone tematyce zwolnień pracowników oraz zmiany warunków zatrudnienia z przyczyn ekonomicznych lub organizacyjnych.

Termin: wtorek, 25 sierpnia 2020 r., godz. 10.00 – 12.00.

Podczas webinarium omówione zostaną najważniejsze aspekty tych działań, związane z nimi ryzyka dla pracodawcy oraz sposoby na ich ograniczanie. Będzie ono posiadało typowo praktyczny wymiar. W ramach dwugodzinnego spotkania przewidziany jest także czas na odpowiedzi na zadane przez uczestników pytania.

Z uwagi na to, że Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy s.c. jest członkiem WZP Lewiatan, udział w webinarium dla członków WZPL  jest bezpłatny.

Organizatorem webinarium jest Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy s.c., która jest także administratorem danych osobowych uczestników. Szkolenie organizowane jest za pośrednictwem platformy Clickmeeting, będącej podmiotem, któremu kancelaria powierza przetwarzanie danych osobowych uczestników dla zapewnienia technicznej obsługi wydarzenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uczestników dostępne jest tutaj

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja : asystent@wzp.org.pl

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater