Zapraszamy do wspólnej zbiórki komputerów dla domów dziecka

Firma Hardsoft-Telekom wraz z Urzędem Miasta w Poznaniu organizuje zbiórkę sprzętu komputerowego dla dzieci z poznańskich domów dziecka oraz rodzin zastępczych.
Planujemy zebrać 100 laptopów, lecz każda zebrana ilość będzie dobra. Laptopy będą przekazane na podstawie darowizny do placówek opiekuńczo-wychowawczych tzw. domów dziecka i do rodzin zastępczych.

Jak pisze Głos Wielkopolski:Problem braku sprzętu do nauki zdalnej dotknął wiele rodzin w Polsce, jednak w najgorszej sytuacji znalazły się rodziny zastępcze oraz placówki opiekuńczo-wychowawcze. Na kilkanaścioro wychowanków często przypada jeden komputer. Gdy lekcje online dla różnych klas zaczynają się o tej samej godzinie, z komputerów korzystają np. tylko najstarsi podopieczni. Pozostali uczniowie muszą zrozumieć materiał bez pomocy nauczyciela.

Jeśli posiadają Państwo komputery, które nie mają już zastosowania w Państwa firmie, a mogłyby wesprzeć akcję i pomóc dzieciom, to prosimy o kontakt z nami. Zorganizujemy odbiór, czyszczenie i diagnostykę oraz przygotujemy protokół darowizny. Darowiznę można odliczyć od podatku. Dodatkowo do 30 czerwca darowizny laptopów zwolnione są z podatku VAT.

Akcji realizowana jest we współpracy z Urzędem Miasta Poznania.

Kontakt w sprawie przekazania darowizny:
Koordynacja: Joanna Jankowiak tel. 61 665 71 84; kom: 791 350 470;e-mail: joanna_j@ht.poznan.pl
Dział serwisu: Adrian Czyszkowski tel. 61 665 71 73;adrian_cz@ht.poznan.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater