Wypełnij ankietę „Jak epidemia koronawirusa wpływa na polskie przedsiębiorstwa?”

Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane w zbiorczym zestawieniu w ramach projektu „EEC Defence. Razem bronimy gospodarki” oraz na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2020.

EEC Defence. Razem bronimy gospodarki !

SONDAŻ

Jak epidemia koronawirusa wpływa na polskie przedsiębiorstwa?

Prosimy o wyrażenie opinii w sondażu na temat zagrożeń gospodarczych i wpływu na działalność Państwa firmy trwającej epidemii koronawirusa:

Wypełnij ankietę

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki w zbiorczym zestawieniu zostaną zaprezentowane w ramach projektu „EEC Defence. Razem bronimy gospodarki” w portalach Grupy PTWP i na stronie www.eecpoland.eu. Za zebranie i analizę danych odpowiada firma badawcza BCMM – badania marketingowe sp. z o.o.

EEC Defence. Razem bronimy gospodarki

W sytuacji, która wszystkich nas zaskoczyła skalą i intensywnością ingerencji w nasze życie i pracę, w podstawy społeczno-ekonomicznego porządku, Europejski Kongres Gospodarczy wychodzi z nową inicjatywą.

W ramach projektu „EEC Defence. Razem bronimy gospodarki”, w którym wykorzystamy siłę mediów Grupy PTWP i Europejski Kongres Gospodarczy 2020, będziemy chcieli docierać do setek tysięcy czytelników z użyteczną informacją, poradami, dobrymi przykładami, wyjaśnieniem wątpliwości, ofertą współpracy lub realnej pomocy.

Już wkrótce więcej informacji i pierwsze publikacje w ramach „EEC Defence. Razem bronimy gospodarki”.

Pytania dotyczące „EEC Defence. Razem bronimy gospodarki” prosimy kierować na adres: eecdefence@eecpoland.eu.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater