BUSINESSmeetup – Wirtualna konferencja praktyków z obszarów zarządzania, innowacji, sprzedaży, marketingu, HR i IT, 24 września

IT.INTEGRO, Wielkopolski Fundusz Rozwoju i  WZP Lewiatan zapraszają

24 września,  w godz.  10:00 – 14:35 na

BUSINESSmeetup – Wirtualną konferencję praktyków z obszarów zarządzania,  innowacji, sprzedaży, marketingu, HR i IT.

BUSINESSmeetup to pierwsza tego typu inicjatywa praktyków z różnych obszarów, którzy spotkają się z przedstawicielami polskich firm, aby przekazać praktyczne wskazówki, konkretne przykłady oraz narzędzia, które przygotują przedsiębiorstwa do nowych realiów biznesowych. Wydarzenie będzie bezpłatne dla przedstawicieli biznesu.

Zobacz pełną agendę eventu: https://www.businessmeetup.online/

 Zgłaszanie udziału https://www.businessmeetup.online/

Aby wziąć udział w BUSINESSmeetup, należy do dn. 23 września 2020 zarejestrować się na stronie głównej konferencji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Uczestnik otrzyma link przekierowujący do wydarzenia, które odbędzie się za pośrednictwem platformy Vimeo.pl.

PROGRAM KONFERENCJI:

Znaczenie technologii dla budowania strategii biznesowych

Dlaczego część firm efektywnie dostosowało się do zmienionej rzeczywistości w czasie pandemii, a dla części okazało się to zbyt dużą trudnością? Przybliżymy, jak dużą rolę z perspektywy adaptacji do nagłych zmian odgrywa technologia.

Techniki zarządzania zespołem w dobie zdalnej pracy

W jaki sposób delegować zadania, utrzymywać dobry poziom komunikacji oraz wydajność pracy w trybie home office, nie gubiąc jednocześnie motywacji? Sprawdzone sposoby na zarządzanie w obszarze HR.

Marketing w czasach cyfryzacji

Pozyskuj klientów oraz generuj wyższe wyniki konwersji przy użyciu narzędzi i strategii opartych na digital marketingu.

Kontakt z klientami w dobie społecznego dystansu

Czy wykluczając bezpośredni kontakt, da utrzymać się wysoki poziom sprzedaży, zdobywać nowych klientów i utrzymywać dobre relacje z obecnymi? Jak najbardziej – wystarczy wiedzieć, w jaki sposób wykorzystywać cyfrowe kanały komunikacji, by wręcz podnosić dotychczasowe standardy handlowe.

Jak zachowywać bezpieczeństwo pracy zdalnej

Sprawdź, jakich zasad powinieneś przestrzegać w swojej organizacji, by zagwarantować sobie i swoim pracownikom pełne bezpieczeństwo informatyczne. Skuteczne metody ochrony przed cybezagrożeniami.

Narzędzia do pracy zdalnej i zespołowej przetestowane przez ekspertów

Kompleksowe spojrzenie na dostępne na rynku aplikacje i platformy, dzięki którym stworzysz zintegrowane środowisko do komunikacji wewnętrznej, kontaktów z klientami i pracy w zespołach.

Finansowe wsparcie wielkopolskich Przedsiębiorców z sektora MŚP

W jaki sposób mikro, małe i średnie firmy z rejonu Wielkopolski mogą zniwelować skutki kryzysu ekonomicznego? Odkryj możliwe formy wsparcia finansowego oferowanego przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju.

Zobacz pełną agendę eventu: https://www.businessmeetup.online/

 

Organizatorzy BUSINESSmeetup

Konferencja realizowana jest przy współpracy z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN. Głównym organizatorem jest firma IT.integro, od blisko 30 lat funkcjonująca na rynku technologicznym. Cyfryzacja i innowacje stanowią dla spółki jeden z elementarnych filarów codziennej działalności, a wynikające z tego doświadczenie przełożyło się na inicjatywę wrześniowej konferencji, która stanowić ma źródło praktycznej wiedzy eksperckiej z zakresu działań w świecie online.

W gronie patronów medialnych wydarzenia znalazły się portale: eGospodarka.pl, ceo.com.pl, epoznan.pl, wtk.pl, erp-view.pl, erp24.pl, magazynit.pl, staleo.pl, zrobotyzowany.pl, 3don.pl.

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater