Webinarium „TELEPRACA, HOME OFFICE, PRACA ZDALNA – JAK KORZYSTAĆ Z NICH BEZPIECZNIE?”, 28 lipca

Kancelarii Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy s.c. w Poznaniu, członek WZP Lewiatan, zaprasza na webinarium poświęcone tematyce telepracy, pracy zdalnej i home office, podczas którego omówione zostaną najważniejsze aspekty tych rozwiązań, związane z nimi dla pracodawcy ryzyka oraz sposoby na ich ograniczanie. Webinarium będzie miało typowo praktyczny wymiar. W ramach dwugodzinnego spotkania przewidziany jest także czas na odpowiedzi na zadane przez uczestników pytania.

Z uwagi na to, że Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy s.c. jest członkiem WZP „Lewiatan”, udział w tym webinarium jest dla Państwa bezpłatny.

Rejestracja: asystent@wzp.org.pl

Termin: wtorek, 28 lipca 2020 r., godz. 10.00 – 12.00

Organizatorem webinarium jest Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy s.c., która jest także administratorem danych osobowych uczestników. Szkolenie organizowane jest za pośrednictwem platformy Clickmeeting, będącej podmiotem, któremu kancelaria powierza przetwarzanie danych osobowych uczestników dla zapewnienia technicznej obsługi wydarzenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uczestników dostępne jest tutaj.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater