TALEX w Top 10 Data Center Companies in Europe – 2020

Branża centrów danych prężnie się rozwija i cały czas wdraża zaawansowane technologie ponieważ wymagania w zakresie przetwarzania i pamięci masowej rosną z każdym dniem. Rynek centrów danych w Europie ulega znacznym przekształceniom. Cały czas rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania typu Cloud Computing, a firmy coraz częściej szukają bezpiecznego miejsca, w którym mogą umieścić swoje urządzenia i bezprzerwowo prowadzić biznes. Ponieważ nowe technologie zalewają rynki, bardzo często trudno jest w gąszczu dostępnych rozwiązań odszukać te, które odpowiadają zdefiniowanym potrzebom.

Aby pomóc firmom w wyborze odpowiednich rozwiązań i usług w zakresie centrów danych, zespół CIO Applications Europe zweryfikował i wybrał najlepsze rozwiązania i usługi wśród dostawców, którzy zapewniają rozwiązania na najwyższym poziomie. Firmy te znalazły się w zestawieniu Top 10 Data Center Consulting /Services Companies in Europe – 2020.

Wśród 10 wyróżnionych firm znalazł się też TALEX, który oferuje usługi Data Center w certyfikowanych zgodnie z EN 50600 ośrodkach w Poznaniu i we Wrocławiu. Usługi TALEX w zakresie integracji IT, wsparcia użytkowników, wsparcia systemów informatycznych oraz rozwoju oprogramowania znakomicie uzupełniają podstawowy zakres typowych usług DC.

W artykule Providing Holistic Data Center Services ukazane zostały multidyscyplinarne kompetencje TALEX, które pozwalają na realizację zaawansowanych usług utrzymania zarówno infrastruktury technicznej, czy chmury obliczeniowej, jak i kompleksowe utrzymanie środowiska informatycznego każdego przedsiębiorstwa. Zdaniem specjalistów CIO Applications Europe to holistyczne podejście do klienta zasługuje na szczególna uwagę.


 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater