Rynek zamówień w ramach ONZ – szansa dla polskich przedsiębiorców – bezpłatny webinar, 8 maja

Wielkopolska Grupa Prawnicza, członek WZP Lewiatan, przeprowadzi bezpłatne szkolenie na temat rynku zamówień publicznych w ramach ONZ.

WGP Szkolenie – informacje

 

Temat szkolenia: Rynek zamówień publicznych w ramach ONZ – szansa dla polskich przedsiębiorców

 

Termin: 08.05.2020 r., godz. 11:00

 

Opis:

Co roku organizacje międzynarodowe udzielają zamówień o wartości kilkudziesięciu miliardów dolarów. Niezwykle interesujący i bardzo atrakcyjny finansowo dla przedsiębiorców z całego świata, w tym polskich firm wydaje się rynek zamówień Narodów Zjednoczonych (centralne miejsce zajmuje Organizacja Narodów Zjednoczonych), którego wartość w 2018 roku wyniosła aż 18,8 miliarda dolarów. Szansę na uzyskanie zamówienia mogą mieć firmy oferujące na przykład: sprzęt i usługi IT, usługi konsultingowe i różnego rodzaju usługi doradcze, konferencyjne, graficzne, wydawnicze, drukarskie, remontowo-budowlane, dostawy leków, czy też firmy związane z funkcjonowaniem biur (m.in. dostawa mebli biurowych, artykułów administracyjnych).

Niestety, międzynarodowe rynki zamówień publicznych wydają się być zamknięte i niedostępne dla polskich przedsiębiorców.

Jaka jest zatem tego przyczyna i czy faktycznie ubieganie się o zamówienia na arenie międzynarodowej przerasta zdolności organizacyjne, adaptacyjne, czy finansowe rodzimych firm?

Czy rzeczywiście procedury udzielania zamówień przez organizacje międzynarodowe są aż tak skomplikowane i nieprzejrzyste?

Na te i inne pytania postaramy się Państwu odpowiedzieć podczas tego webinarium.

 

Więcej: tutaj

LINK do rejestracji: tutaj

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater