Ogólnopolski system wsparcia społecznego szpitali WsparcieDlaSzpitala.pl uruchomił konto FIRMA

Konto FIRMA, dla dużych przedsiębiorstw, już wspierających albo chcących wspierać szpitale. Logując się do systemu można w trzech prostych krokach sprawdzić, czego potrzebują szpitale, jak pokrywa się to z możliwościami firmy i zadeklarować pomoc.

Image

 

Szanowni Państwo,

przez ostatni miesiąc, 30 osobowy zespół programistów i naukowców stworzył i rozwinął pro bono ogólnopolski system wsparcia społecznego szpitali WsparcieDlaSzpitala.pl, który objął już 236 szpitali ze 135 miast Polski. System ten pomaga pomagać.

W systemie uruchomiliśmy właśnie konto FIRMA, dla dużych przedsiębiorstw, już wspierających albo chcących wspierać szpitale. Logując się do systemu mogą Państwo w trzech prostych krokach sprawdzić, czego potrzebują szpitale, jak pokrywa się to z możliwościami firmy i zadeklarować pomoc. Platforma połączy Państwa bezpośrednio ze szpitalem, który potrzebuje wsparcia. Cały proces jest niezwykle prosty, a pomoc dla szpitali i personelu medycznego ogromnie potrzebna.

Zachęcamy Państwo do aktywnego, ale i efektywnego wspierania polskich szpitali. Szczegółowe informacje dotyczące kont w systemie znajdują się na stronie: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/darczyncy/

Wsparcie dla Szpitala to system na platformie Salesforce (darmowa licencja otrzymana na czas walki z COVID-19), stworzony i rozwijany przez zespół programistów Clorce, naukowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz społeczników z Fundacji PARK i osoby prywatne. Partnerem merytorycznym WdS jest Polska Federacja Szpitali.

System stworzony został w formule wolontariatu i ma charakter niekomercyjny. Pomoc ze strony firm pozwala nam jednak wprowadzać nowe funkcjonalności. Jeśli chcieliby Państwo zostać Partnerem Rozwoju Systemu – zachęcamy do kontaktu. Dotychczasowi Partnerzy WdS: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/partnerzy/

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater