Nowa publikacja Lewiatana: „Model monitorowania rządowego procesu legislacyjnego w Konfederacji Lewiatan”

Przedstawiamy Państwu przewodnik „Model monitorowania rządowego procesu legislacyjnego w Konfederacji Lewiatan”. Podsumowaliśmy w nim doświadczenia projektu „Wdrożenie modelowych rozwiązań w zakresie monitorowania zmian w prawie gospodarczym w Konfederacji Lewiatan”.

 

Opierając się o wiedzę naszych ekspertów, korzystając z narzędzi opracowanych w ramach projektu i testując poszczególne rozwiązania, zbudowaliśmy autorski model działania organizacji reprezentującej przedsiębiorców w procesie stanowienia prawa.

W „Modelu…” pokazujemy w jaki sposób pracujemy – jakie narzędzia lub techniki wykorzystujemy, w jaki sposób angażujemy przedsiębiorców i budujemy relacje z administracją publiczną oraz decydentami, aby zapewnić naszym członkom realny wpływ na regulacje prawne.

Zachęcamy również do pobrania aplikacji mobilnej Konfederacja Lewiatan, która została zrealizowana w ramach projektu.
Publikacja „MODEL MONITOROWANIA RZĄDOWEGO PROCESU LEGISLACYJNEGO W KONFEDERACJI LEWIATAN” została przygotowana przez Konfederację Lewiatan w projekcie „Wdrożenie modelowych rozwiązań w zakresie monitorowania zmian w prawie gospodarczym w Konfederacji Lewiatan”, który jest realizowany na podstawie umowy POWR.02.16.00-00-0010/16, współfinansowanym przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 
dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater