Strefa marketingu

Pierwsze spotkanie Forum

Wielkopolski Związek Pracodawców, w ramach Komisji branżowych powołał Forum Marketingu i Zarządzania. Pierwsze spotkanie Forum odbyło się 19 kwietnia 2011 r. Tematem spotkania było „Kształtowanie wizerunku i procesy marketingowe”. Spotkanie prowadził Pan Andrzej Drygas – Przewodniczący Forum Marketingu i Zarządzania oraz Doradca Zarządu WZP. Na spotkaniu ustalone zostały zasady funkcjonowania grupy, m. in. utworzenie na stronie internetowej WZP zakładki „Strefa marketingu”, którą redagować będzie Przewodniczący Andrzej Drygas, który jest prekursorem nowoczesnych metod zarządzania oraz posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie działalności marketingowej.

Celem „Strefy marketingu” będzie pomoc i konsultacja w zarządzaniu marketingowym oraz możliwość wymiany poglądów na bieżącą sytuację rynkową.

Prosimy Państwa o kierowanie zapytań, komentarzy do artykułów oraz sygnalizowanie problemów i przesyłanie nowych pomysłów na adres: marketing@wzp.org.pl

Zapytania wraz z odpowiedziami Andrzeja Drygasa oraz komentarzami uczestników Forum będą umieszczane w „Strefie marketingu”. Zachęcamy do aktywności, dzielenia się doświadczeniami, wątpliwościami oraz pomysłami.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater