Collegium Da Vinci. Coś się kończy, coś zaczyna….

Niezmiernie miło nam poinformować, że w efekcie prac nad strategią i strukturą organizacyjną Collegium Da Vinci, z początkiem listopada br. w miejsce Biura Współpracy z Biznesem i Karier powstały na Uczelni dwie nowe jednostki: Centrum Praktyczności oraz CDV Biznes.

CDVBiznes zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem usług rozwojowych w zakresie doradztwa biznesowego, coachingu i dedykowanych programów szkoleniowych.

Obserwując zmieniający się świat oraz dynamikę, w jakiej dokonują i oczekują Państwo zmian, zdecydowano się wyjść naprzeciw coraz bardziej zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych  usług biznesowych jest przyznany Collegium Da Vinci certyfikat SUS 2.0. Zespół to doświadczeni praktycy biznesu działający w wielu branżach. Wspólnie będą kreować przestrzeń, która pozwoli  realizować nieszablonowe projekty i wzbudzić motywację do jeszcze lepszego wykorzystania posiadanego potencjału organizacyjnego.

Centrum Praktyczności  koordynuje i realizuje trzy główne procesy związane z projektowaniem i prowadzeniem praktycznych kierunków studiów we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym:

  • Dydaktyczna współpraca z Biznesem,
  • Koordynacja praktyk i staży,
  • Współpraca z Absolwentami.

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater