Aktywność Zarządu

29 listopada Izabella Macionga wzięła udział w konferencji „Odpowiedzialne badania i innowacje” oraz w panelu „Nauka a przedsiębiorczość – relacje i współpraca”. W spotkaniu uczestniczył także Zbigniew Stochalski.
Czytaj więcej

30 listopada Zbigniew Stochalski był z wizytą w firmie Solaris Bus & Coach SA w celu uzgodnienia szczegółów udziału przedstawicieli firmy w Forum gospodarczym w Czernihowie.

2 grudnia Jacek Silski reprezentował WZP Lewiatan na Cavaliada Tour, a 3 grudnia, w ramach Klubu Partnera UEP, na spektaklu „Z Broadwayu do Hollywood 2” oraz spotkaniu z władzami rektorskimi.

4 grudnia Zbigniew Stochalski, Jacek Kulik i Piotr Stawiński wzięli udział w spotkaniu z Beatą Łozińską Dyrektor Departamentu Gospodarki UMWW. Celem spotkania było omówienie szczegółów współpracy przy organizacji Forum gospodarczego w Czernihowie.

4 grudnia Jacek Silski wziął udział w kolejnym spotkaniu Rady Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

5 grudnia Zbigniew Stochalski i Jacek Kulik wzięli udział w plenarnym posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy. Spotkanie było poświęcone m. in. omówieniu warunków pracy i oczekiwań pracowników w województwie wielkopolskim – wyniki badania wśród pracobiorców w województwie wielkopolskim oraz analizie efektywności podstawowych form aktywizacji zawodowej, realizowanych w ramach programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w Wielkopolsce w 2016 r. z uwzględnieniem informacji dotyczących wsparcia osób młodych w województwie wielkopolskim w 2017 r.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater