Ostatnie 3 tygodnie specjalnych ofert udziału w konferencji EFNI

Jeszcze tylko przez 3 tygodnie obowiązują oferty specjalne dla osób rejestrujących się na konferencję Europejskie Forum Nowych Idei, organizowaną w Sopocie w dniach od 26 do 28 września 2012.
Przy rejestracji na konferencję EFNI trzech osób do 31 sierpnia br. opłata obniżona jest o 2000 PLN od osoby.

Dla firm zrzeszonych w PKPP Lewiatan opłata akredytacyjna w ofercie specjalnej dla trzech osób wynosi 4000 PLN + VAT od osoby, a ofercie specjalnej dla jednej osoby opłata wynosi 5000 PLN + VAT.

Dla firm niezrzeszonych w PKPP Lewiatan opłata akredytacyjna w ofercie specjalnej dla trzech osób wynosi 6000 PLN + VAT od osoby, a ofercie specjalnej dla jednej osoby opłata wynosi 7000 PLN + VAT.

Opłata akredytacyjna obejmuje udział we wszystkich wydarzeniach w ramach oficjalnego programu EFNI, posiłki podczas konferencji oraz pakiet materiałów konferencyjnych (nie obejmuje kosztów noclegu i dojazdu).

Zachęcamy do rejestracji i skorzystania z ofert specjalnych jeszcze dziś. Aby poznać szczegóły i zarejestrować się na EFNI należy kliknąć tutaj .

Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowa konferencja środowisk biznesowych, z udziałem ponad stu wybitnych panelistów z całego świata, ekonomistów, polityków, przedstawicieli świata nauki i kultury, organizowana przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot oraz wiodącymi firmami i instytucjami. www.efni.pl

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater