Sobota z e-ZUSem w ZUS

W imieniu I Oddziału ZUS w Poznaniu zapraszamy Państwa w sobotę 8 grudnia br. do siedziby I Oddziału ZUS w Poznaniu, przy ul. Dąbrowskiego 12. Dzień ten będzie dedykowany Platformie Usług Elektronicznych, a sale obsługi klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w całej Polsce będą otwarte i dostępne dla klientów.

Zapraszamy wszystkich, którym codzienny wir pracy i obowiązków kazał odkładać na później sprawy związane z ZUS. Bez pośpiechu wynikającego z konieczności realizacji innych punktów napiętego planu dnia, każdy będzie mógł w tę sobotę załatwić wszystkie swoje sprawy w ZUS. Wszechstronną pomoc zapewnią specjaliści ZUS.

Nie tylko te najpilniejsze rzeczy muszą być motywem wizyty w ZUS. Warto również wykorzystać ten dzień na założenie i potwierdzenie profilu na Platformie Usług Elektronicznych. Zakładając profil na pue.zus.pl będziemy mogli załatwić większość „zusowskich” spraw przez Internet. Tą jedną wizytą zredukujemy więc konieczność wielu przyszłych osobistych odwiedzin w placówkach ZUS. Szczególnie warto przyjść na „Drzwi Otwarte” do siedziby I Oddziału ZUS w Poznaniu, przy ul. Dąbrowskiego 12. W trakcie sobotniej akcji będzie można uzyskać informację dotyczącą pierwszego polskiego e-urzędu w specjalnie na ten dzień dedykowanych stanowiskach a pracownicy ZUS pomogą każdemu indywidualnie przy rejestracji na portalu.

Zapraszamy więc w najbliższą sobotę do wszystkich oddziałów, inspektoratów i biur terenowych ZUS w całej Polsce, szczególnie do I Oddziału ZUS w Poznaniu, przy ul. Dąbrowskiego 12.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater