„Współpraca podmiotów ekonomii społecznej z biznesem” – szkolenie dla Członków WZPL, 25 marca br.

Szanowni Państwo

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan (WZPL), w ramach cyklicznych spotkań Członków WZPL, zaprasza do udziału w szkoleniu na temat ekonomii społecznej.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 25 marca br. w godz. od 17.00– 19.00, w siedzibie WZPL, ul. Grunwaldzka 104, II piętro pok. 216.

Temat spotkania – „Współpraca podmiotów ekonomii społecznej z biznesem” – zaprezentuje Elżbieta Żórawska z PWC Sp. z o.o.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Partnerstwa biznesowo-społeczne przynoszą nie tylko korzyści materialne, ale i dużą satysfakcję. Współpracę z podmiotami ekonomii społecznej podejmują firmy, rozumiejące strategiczne znaczenie społecznej odpowiedzialności biznesu dla swojego rozwoju. Wspierając osoby i organizacje, które w przeciwnym razie miałyby problem z zaistnieniem na rynku, firmy uwierzytelniają swój wizerunek liderów CSR.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl lub telefonicznie: 61 657 60 51.

Tutaj znajdą Państwo publikację Forum Odpowiedzialnego Biznesu, zawierającą przykłady współpracy biznesu z przedsiębiorstwami społecznymi.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater