Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych, Poznań 28-29 maja 2014

Zapraszamy serdecznie na Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych, który odbędzie się 28-29 maja 2014 roku w Poznaniu.

„Wdzięczni za wczoraj, odpowiedzialni za jutro. Profesjonalizacja zarządzania firm rodzinnych” to hasło, w myśl którego organizowane jest to niezwykłe wydarzenie, poświęcone w pełni przedsiębiorcom rodzinnym.

Kongres jest nastawiony na przedstawienie praktycznych możliwości profesjonalizacji biznesu rodzinnego, która wpływa bezpośrednio na poprawę funkcjonowania, zarówno wewnątrz organizacji jak i na zewnątrz.

Będzą mieli Państwo okazję spotkać i posłuchać wystąpień niezwykłych gości.
Twórcy największych firm rodzinnych działających na terenie polski i Europy opowiedzą o trudach i sukcesach firm rodzinnych i sposobach ich osiągnięcia, m.in.: Marek Roleski, Ewald Raben, Wojciech Kruk wraz z rodziną.

Przedstawiciele władz i organizacji będą mówić o znaczeniu firm rodzinnych dla regionu oraz gospodarki europejskiej, m.in.: Darius Movaghar z European Family Businesses, Tomasz Jerzy Kayser z Urzędu Miasta Poznania.

Eksperci z zakresu zarządzania firmami rodzinnymi opowiedzą o profesjonalizacji i zabezpieczaniu długowieczności firm rodzinnych m.in., prof. Peter May Intes Beratung, dr Adrianna Lewandowska, MBA Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Te i wiele więcej tematów będzie poruszanych na jedynym takim wydarzeniu dla Firm Rodzinnych w Polsce!

Zgłoszenia
Prelegenci
Program
www.kongresfirmrodzinnych.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater