Spotkanie członków „Zarządzanie duchowością – sposób na optymalizację firmy ?” 31 marca br.

Wielkopolski  Związek  Pracodawców Lewiatan, w ramach cyklicznych spotkań Członków WZPL, zaprasza do udziału w spotkaniu, które odbędzie się we wtorek 31 marca br. w godz. od 17.00- 19.00 w siedzibie WZP Lewiatan, ul. Grunwaldzka 104, lok. 216.

Temat spotkania: „Zarządzanie duchowością – sposób  na optymalizację firmy?”

Celem spotkania jest zainicjowanie dyskusji dotyczącej problematyki coraz częściej docenianej  jako narzędzie wspomagające  liderów, usprawniające pracę zespołową, pomagające wdrożeniu  idei CSR itp.  „Inteligencja wewnętrzna, poprzeczna” to nic innego jak duchowość, która jest przynależna każdej osobie (nie tylko deklarującej wiarę). Czy polscy przedsiębiorcy sięgają po to narzędzie i w jakim stopniu? Czy Wielkopolska może mieć  własny program zarządzania duchowością?

Na świecie  i w Polce od kilku lat wzrasta świadomość coraz silniejszej potrzeby uwzględnienia w biznesie „duszy”. Praca nad rozwojem duchowości własnej i zespołu staje się już nie fanaberią, modą, ale koniecznością.

Jeszcze kilkanaście lat temu pojęcie „duchowości” powiązanej ze światem gospodarki budziło sprzeciw, zdziwienie lub uśmiech politowania. Czy człowiek żyjący w trudnej rzeczywistości zmagań ekonomicznych ma czas i ochotę na zastanawianie się i wdrażanie
w swoim przedsiębiorstwie czegoś tak daleko odbiegającego od praktyczności, użyteczności i realiów biznesowych jak sfera ducha?

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl lub  telefonicznie 61 657 60 51.

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater