4. Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan Warszawa, 14-15 października 2020 r.

W związku z pandemią i wzrastającą liczbą zachorowań, zdecydowaliśmy, że tegoroczna edycja Kongresu Rady Podatkowej odbędzie się w wersji online w dniach 14-15 października. Jak co roku wydarzenie składa się z pierwszego dnia bezpłatnej konferencji oraz drugiego dnia płatnych warsztatów.

Pierwszego dnia zapraszamy Państwa na Konferencję z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Finansów, członków Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan, przedsiębiorców oraz uznanych ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego. Nasi goście w trzech panelach dyskusyjnych będą rozmawiać, m.in. o proponowanych przez Ministerstwo Finansów tzw. rozwiązaniach estońskich dla niektórych podatników podatku CIT, które mają zacząć obowiązywać już w 2021 r., o tym jak może funkcjonować w Polsce centralny rejestr faktur – narzędzie, którego celem będzie zwiększenie wiedzy administracji skarbowej o bieżących rozliczeniach przedsiębiorców (fakturowaniu) oraz o ulgach i rozwiązaniach, których celem jest wspieranie nowoczesnych przedsiębiorstw i innowacyjnej gospodarki.

Partnerami Strategicznymi kongresu są: Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, KPMG, MDDP. Partnerami Medialnymi wydarzenia są: Wolters Kluwer, Prawo.pl, Przegląd Podatkowy.

Zapraszamy Państwa serdecznie oraz prosimy o przesłanie informacji o wydarzeniu do osób zainteresowanych. Pozostałe osoby, zainteresowane Kongresem mogą zarejestrować się na wydarzenie pod tym linkiem: http://ikongr.es/c/dzqApfzC

Wstępny program Kongresu

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater